skip to Main Content
Terasos Lentos Klasiska

Protingas pasirinkimas šiuolaikiškam namui tai terasos lentos iš termo medienos. Terasos lentos iš termiškai apdorotos pušies arba uosio medienos yra optimalus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori kokybiškos prekės, kuriems svarbus produkto ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Terasos lentos iš šios medienos turėtų patraukti dėmesį tų, kurie taupo laiką, mat jai nereikia ypatingos priežiūros. Na, o ilgaamžiškumas, kaip esminis produkto elementas, tikriausiai svarbus kiekvienam žmogui. Būtent tuo termo mediena ir pasižymi, ji yra ilgaamžiška.

Terasos lentos iš termiškai apdorotos uosio medienos yra 1-os o iš pušies medienos yra 2-os atsparumo klasės, kaip ir iš Tiko, Iroko, Merbau, Kanados kedro, Europinio ąžuolo ir kitų egzotinių medienos rūšių. Lietuvoje mėgstama ir plačiai naudojama maumedžio mediena yra tik 3-ios arba 4-os atsparumo klasės mediena! Todėl terasinės lentos iš termo medienos yra puiki alternatyva egzotinėms (tropinėms) medienos rūšims, su tokiomis pat fizinėmis charakteristikomis, tik už mažesnę kainą ir su didesniu stabilumu. Geriausias kainos ir kokybės santykis!

Termiškai apdorotos terasinės lentos yra visiškai stabilios, jos nesitraukia, nesiplečia, nesiriečia, neskyla ir nešerpetoja, kaip terasos lentos iš maumedžio arba egzotinės medienos. Neturi sakų ir cukraus maišelių, todėl terasos nepelija ir nepūva. Terasos lentas iš termo medienos neįtakoja atmosferos ir temperatūrų kaita, jos idealiai tinka mūsų nepastoviam ir atšiauriam klimatui. Tarnavimo laikas 25-30 metu.

Terasinės lentos iš termo medienos turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į „Egzotinės medienos“ spalvas ir yra tokios tvirtos, jog gali būti naudojamos be jokio paviršiaus apdorojimo. Priklausomai nuo to, koks terminis apdorojimo metodas buvo naudojamas, terasos lentų spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių tonų.

Back To Top